Vyhodnocení letní soutěže o Apple iPhone 11 Pro nebo dovolenou za 30 000 Kč a 221 dalších cen

Máme za sebou další velkou soutěž, v níž mohli naši zákazníci vyhrát Apple iPhone 11 Pro nebo dovolenou za 30 000 Kč, případně jednu z dalších 221 cen. 

Soutěž se konala od 03.03.2020 do 31.08.2020 a pořádali jsme jí společně s našim partnerem pojisteni.cz a ZOO Hluboká. Soutěžní otázka tentokrát byla:

Jaká bude celková váha tygrů ussurijských v ZOO Hluboká nad Vltavou při oficiálním vážení, které proběhne v září 2020?

Vážení tygrů proběhlo 02.09.2020 a my jsme byli u toho 🙂

Vážění tygrů bylo také naživo streamováno našim partnerem pojisteni.cz přes jejich účet na Instagram. K dispozici je záznam.

Oficiální výsledky nám pak ještě poslali podepsané přímo ze ZOO Hluboká.

Jak jste mohli vidět na videu a oficiálním papíře. Tak v ZOO Hluboká měli v den vážení celkem 2 tygry a to tygra Olivera s váhou 185,6 kg a tygřici Altaici s váhou 118,4 kg. Správná odpověď na soutěžní otázku tedy je rovných 304 kg

Celkový počet tipů byl 5.278. Správně odpověděli 3 soutěžící. Rozhodovala tak rychlost. Podle pravidel vyhrál pan Dmitry Shesterikov, který si tipl 304 kg jako první (29.04.20 23:55). Již jsme s ním byli v kontaktu a jako výhru si vybral Apple iPhone 11 Pro.

Kompletní seznam výherců, včetně jejich tipů najdete v tabulce níže. Všem se postupně ozveme emailem. 

  Výherce Město Tip Rozdíl Hlasováno
  Apple iPhone 11 Pro
1. Dmitry Shesterikov Praha 304,0 0,0 29.04.20 23:56
  HP notebook
2. Matěj Staněk České Budějovice 304,0 0,0 09.07.20 15:25
  WEDOS PowerCube
3. Kateřina Štěpánová Holešov 304,0 0,0 18.07.20 20:00
4. Pavel Tomek Jihlava 303,7 0,3 31.08.20 08:06
5. Jakub Laušman Úštěk 303,5 0,5 16.07.20 19:57
6. Lucie Dušková Třeboň 304,5 0,5 26.08.20 22:49
7. Jan Pokora Brno 304,7 0,7 02.05.20 07:31
8. Gabriel Homa Ostrava 303,3 0,7 16.06.20 09:57
9. Patrik Žec Košické Olšany 303,2 0,8 08.03.20 00:05
10. Leona Gajdůšková Přelouč 304,9 0,9 19.05.20 09:49
  Balení (24 ks)  WEDOS Energy nebo WEDOS apple energy
11. Matěj Jarkovský Poděbrady 305,0 1 10.03.20 12:11
12. Peter Lars Rosice u Brna 305,0 1 17.04.20 12:57
13. Lukáš Tomek Jemnice 305,0 1 01.06.20 08:54
14. Petr Marek Pardubice 305,0 1 27.07.20 20:32
15. Zbyněk Meloun Praha-Suchdol 305,0 1 24.08.20 15:09
16. Šárka Effenbergerová Ostrava-Poruba 305,0 1 27.08.20 21:11
17. Petr Skubi Olomouc 303,0 1 29.08.20 00:16
18. Tomáš Ciniburk Praha 9 302,8 1,2 26.08.20 18:16
19. Tomáš Macák Lipno nad Vltavou 302,7 1,3 24.03.20 09:32
20. Lukáš Satrapa Sokolov 302,6 1,4 18.06.20 14:32
21. Jiří Duffek Praha 3 302,5 1,5 10.03.20 19:18
22. Pavel Jablonský Doudleby nad Orli 302,5 1,5 29.04.20 19:04
23. Ing. MIROSLAV FALDÝN Slezská Ostrava 305,5 1,5 15.06.20 08:49
24. Jiri Kvapil Doha 302,5 1,5 27.08.20 08:18
25. Zoltán Betteš Bratislava 302,4 1,6 17.06.20 10:36
26. Martin Hořínek Zlín 305,6 1,6 13.08.20 16:38
27. Adam Guttenberg Praha 8 305,6 1,6 30.08.20 14:31
28. Jan Dolák Lesní Hluboké 305,7 1,7 10.08.20 17:58
29. Vladan Švaňa Praha 9 305,8 1,8 18.03.20 10:56
30. Dominik Rohovský Opava 302,1 1,9 27.03.20 17:10
31. MICHAL DLABAČ Česká Lípa 302,1 1,9 11.05.20 08:16
32. Maja Snajdrova Chomutov 302,1 1,9 11.05.20 17:21
33. Dominik Karpiel Humenné 302,1 1,9 21.07.20 13:15
34. Petr Tichý Děčín 302,1 1,9 24.07.20 16:52
35. Michal Hudák Praha 3 302,0 2 14.03.20 04:24
36. Tomáš Tůma Vimperk 306,0 2 17.03.20 14:54
37. Sergey Sorokoletov Dobříš 306,0 2 28.03.20 11:18
38. René Jirava Drásov 306,0 2 29.03.20 10:29
39. Jan Holas Dvur Kralove nad Labem 302,0 2 29.04.20 17:02
40. Huy Ha Duy Brno 306,0 2 23.06.20 17:14
41. Pavel Vodička Varnsdorf 302,0 2 06.08.20 15:37
42. Michal Chobola Karviná – Hranice 301,9 2,1 08.04.20 12:54
43. Martin Cín Přerov 306,2 2,2 09.06.20 16:25
44. Aleš Paik Praha – 9 306,6 2,6 18.06.20 12:44
45. Petr Nejedlík Praha 301,4 2,6 09.08.20 19:21
46. Jan Marcaník Zlín 301,2 2,8 09.03.20 10:13
47. Kateřina Černostová Praha 307,0 3 08.04.20 10:03
48. Andrej Turčinek Uherský Ostroh 301,0 3 29.04.20 21:57
49. Přemysl Lapčík Hlučín 301,0 3 30.04.20 10:04
50. Milan Hurtík Praha 8 301,0 3 29.05.20 09:34
51. Jan Maška Praha 307,5 3,5 27.05.20 14:20
52. Ondrřej Rypar Praha 10 300,1 3,9 31.08.20 13:48
53. Dalibor Gavelčík Spálov 300,0 4 20.03.20 22:41
54. Jakub Fremund Chomutov 300,0 4 23.03.20 00:40
55. Michal Lejnar Domašín 300,0 4 01.04.20 18:55
56. Diana Motyčková Damníkov 300,0 4 16.04.20 10:31
57. Marek Čermák Praha 9 300,0 4 28.04.20 17:27
58. Vojtěch Kaňok Staříč 300,0 4 28.04.20 20:39
59. Matěj Měrtl Tasov 300,0 4 08.05.20 19:03
60. Bretislav Duda Ostrava 300,0 4 12.05.20 08:54
61. Kateřina Hlavatá Praha 300,0 4 12.05.20 15:13
62. Marta Krátká Mikulov 300,0 4 21.05.20 08:54
63. David Maletínský Králův Dvůr – Levín 300,0 4 29.06.20 07:40
64. Tomáš Klein Horní Bečva 300,0 4 12.07.20 19:57
65. Tereza Šimanovská Praha 300,0 4 30.07.20 10:58
66. Richard Špaček Pardubice 300,0 4 14.08.20 13:40
67. Lubomír Jurka Šumperk 300,0 4 16.08.20 22:45
68. Martin Výchopeň Vsetín 300,0 4 26.08.20 21:21
69. Patrik Ščudla Adamov 308,0 4 26.08.20 22:20
70. Luboš Hanka Hradec Králové 299,9 4,1 17.04.20 13:06
71. Dana Brzobohatá Praha 5 299,9 4,1 10.07.20 11:34
72. Petr Koronthály Praha 4 308,3 4,3 12.03.20 10:54
73. Jiří Rousek Mohelnice 308,7 4,7 11.05.20 14:52
74. Tomáš Žilka Boskovice 308,8 4,8 18.04.20 00:41
75. Tomáš Chroustovský Chrudim 299,0 5 28.05.20 10:12
76. Martin Vondra Plzeň 298,9 5,1 14.04.20 19:49
77. Václav Šubrt Lomnice nad Popelkou 298,7 5,3 21.08.20 20:20
78. Vendula Nováková Bernartice 309,4 5,4 24.08.20 10:49
79. Tomáš Ilík Zlín 309,7 5,7 12.05.20 22:19
80. Adam Bičiště Tábor 310,0 6 19.03.20 23:30
81. Tomáš Procházka Písek 310,0 6 29.03.20 20:10
82. Tomáš Pražák Červený Kostelec 310,0 6 21.04.20 11:36
83. Adam Klvač Uherské Hradiště 298,0 6 21.04.20 16:25
84. Daniel Vančura Kutná Hora 310,0 6 18.05.20 17:35
85. Martin Švec Buchlovice 310,0 6 24.05.20 17:01
86. Ondřej Hanáček Ladná 298,0 6 29.06.20 15:17
87. Daniel Pršala Jilemnice 298,0 6 21.07.20 16:23
88. Vít Pecháček Praha 5 310,0 6 22.07.20 16:18
89. Rastislav Wartiak Praha 5 310,0 6 24.07.20 15:00
90. Daniel Drašar Praha 1 310,0 6 04.08.20 14:28
91. Pavel Rychlý Vranov u Brna 310,0 6 05.08.20 11:57
92. Jiří Zapletal Brno 298,0 6 06.08.20 11:15
93. Kristýna Hlaváčková Přezletice 310,0 6 27.08.20 08:14
94. Daniela Řepová Praha 310,0 6 28.08.20 00:57
95. Rostislav Brabec Štěpánov 310,0 6 29.08.20 13:57
96. Ondřej Plotycia Uničov 297,8 6,2 12.07.20 21:09
97. Miroslav Kroulík Česká Lípa 310,2 6,2 12.08.20 11:29
98. Jaroslav Valeš Liberec 14 310,4 6,4 31.03.20 19:46
99. Jan Pokorný Hradec Králové 310,4 6,4 13.05.20 18:18
100. Lukáš Vu Tuchměřice 310,5 6,5 09.03.20 22:04
101. Dagmar Rendlová Františkovy Lázně 310,5 6,5 03.06.20 19:47
102. Pavel Dospiva Velké Opatovice 310,5 6,5 19.08.20 19:31
103. Petr Zámečník Praha 4 310,5 6,5 22.08.20 11:34
104. Alois Filip Praha 4 297,1 6,9 26.06.20 14:31
105. Iva Chybová Praha-Zbraslav 297,0 7 19.04.20 08:38
106. Josef Swaczyna Třinec 311,0 7 08.06.20 00:37
107. Ondřej Caha Praha 311,0 7 13.07.20 10:20
108. Martin Odstrčilík Lešná 297,0 7 15.07.20 09:55
109. Vítězslav Šanda Nová Paka 311,0 7 03.08.20 09:22
110. Petr Pobuda Praha 7 297,0 7 07.08.20 21:21
111. Kryštof Skutka Praha 10 311,0 7 25.08.20 12:58
112. Jiří Stárek Praha 1, Staré Město 311,2 7,2 29.08.20 11:23
113. Petr Fiala Hovorčovice 311,5 7,5 29.04.20 10:06
114. Tomáš Ciboch Lhota 312,0 8 19.03.20 09:21
115. Marian Závada Vitín 296,0 8 27.04.20 12:37
116. Radek Červenec Brno 312,0 8 13.06.20 23:09
117. Petr Adamec Brno 312,0 8 14.08.20 22:15
118. Ondřej Škubala Trstěnice u Litomyšle 312,2 8,2 15.06.20 17:16
119. Ondrej Závodský Bánovce nad Bebravou 312,3 8,3 03.03.20 11:37
120. Michal Červeňanský Banka 312,3 8,3 02.04.20 15:04
121. Martin Psik Praha 10 312,3 8,3 25.04.20 16:18
122. Jarmila Klimešová Praha 2 312,3 8,3 25.06.20 09:17
123. Miroslav Foltýn Hovorany 295,6 8,4 14.07.20 13:25
124. Michael Petrus Klatovy 2 312,5 8,5 15.04.20 07:59
125. Natalia Matkovskaya Pařezov 312,5 8,5 15.04.20 20:49
126. Karel Žák Karlovy Vary 295,5 8,5 19.05.20 22:19
127. Jan Smuda Ostrava 295,5 8,5 04.08.20 09:36
128. Andrea Korbičková Brno 295,4 8,6 06.07.20 11:00
129. Jaroslav Liška Moravské Lieskové 312,7 8,7 27.03.20 13:52
130. Sebastián Vadas Praha 6 312,7 8,7 21.07.20 11:19
131. Ondřej Lacina Vyškov 312,8 8,8 20.08.20 12:10
132. Michal Lanc Třinec 313,0 9 17.03.20 21:12
133. Jan Martinec Pardubice 295,0 9 25.04.20 18:08
134. Martin Janoušek Zdeslav 295,0 9 07.05.20 22:41
135. Martin Křížek Doudleby nad Orlicí 313,0 9 14.08.20 09:20
136. Martin Koch Praha 10 313,3 9,3 13.05.20 16:00
137. Zbyněk Voják Benešov 313,4 9,4 30.04.20 08:30
138. Artur Chanbekjan Borohrádek 294,3 9,7 28.05.20 11:15
139. Miroslav Matoušek Brno 313,7 9,7 26.06.20 16:06
140. Daniela Štiťáková Ostrava 313,7 9,7 28.08.20 10:19
141. Adam Landsmann Staré Hradiště 313,8 9,8 26.03.20 11:33
142. Antonín Sokola Olomouc 294,2 9,8 31.03.20 11:33
143. Tomas Martinez Praha 314,0 10 05.04.20 16:23
144. Viktor Popule Malá Úpa 314,1 10,1 30.06.20 23:40
145. Tomáš Striegler Moravský Krumlov 314,1 10,1 13.07.20 23:43
146. Roman Koch Praha 9 314,2 10,2 27.04.20 19:42
147. Jakub Mikunda Hronov 293,7 10,3 17.06.20 16:45
148. Miloš Reichl Praha 6 314,4 10,4 17.04.20 14:58
149. František Broža Jihlava 314,6 10,6 12.08.20 19:39
150. Helena Plechatá Praha 10 293,1 10,9 22.07.20 19:16
151. Ulugbek Mamasalijev Pecky 293,0 11 01.04.20 08:35
152. Martin Kovář Praha 13 315,0 11 20.04.20 15:59
153. Lukáš Zlesák Luže 315,0 11 05.05.20 19:38
154. Šárka Divišová Brno 315,0 11 20.05.20 13:19
155. Nail Abuzyarov Praha 293,0 11 10.06.20 18:04
156. Hedvika Filipová České Budějovice 293,0 11 21.08.20 09:28
157. Petra Rubášová Borovany 315,1 11,1 22.05.20 12:48
158. Miroslav Brzychcy Košice 315,2 11,2 17.05.20 12:41
159. Jozef Horák Ryžoviště 315,3 11,3 18.06.20 09:08
160. Lukáš Hromada České Budějovice 315,4 11,4 13.08.20 07:30
161. Petr Votruba Hluboká nad Vltavou 315,5 11,5 31.03.20 12:31
162. Jan Hejzl Husinec-Řež 292,5 11,5 08.07.20 18:31
163. Jana Šafranková Jihlava 315,5 11,5 22.07.20 05:36
164. Bohumila Bowles Jablunkov 315,5 11,5 08.08.20 22:58
165. Martin Kašík Sviadnov 315,6 11,6 10.06.20 13:23
166. Lukáš Štěpánek Praha 315,6 11,6 23.08.20 18:03
167. Miroslav Sulik Kosice 315,8 11,8 15.05.20 10:42
168. Lukas Neuber Praha 9 292,2 11,8 29.08.20 13:36
169. Jiří Trávníček Zlín 316,0 12 15.05.20 15:14
170. Roman Smolka Praha 316,0 12 10.06.20 15:09
171. Karel Mičan České Budějovice 316,0 12 28.08.20 10:32
172. Petr Jebavý Jičín 316,3 12,3 06.04.20 16:08
173. František Mastil Chrbonín 316,8 12,8 29.07.20 18:12
174. Monika Váňová Úžice 317,0 13 21.03.20 08:46
175. Matouš Bičák Český Krumlov 317,0 13 25.03.20 17:14
176. Petr Woldán Hranice 317,0 13 13.05.20 08:34
177. Jan Novák Praha 7 317,0 13 20.05.20 20:58
178. Martin Lukeš Nalzovice 317,2 13,2 15.06.20 07:59
179. Lukáš Ondráček Proseč 317,2 13,2 31.08.20 13:03
180. Petr Špringl Děčín 9 317,4 13,4 16.06.20 05:40
181. Pavel Vysočan Říčany u Brna 317,4 13,4 23.07.20 01:42
182. Ľuboš Macko Levice 317,5 13,5 14.08.20 07:17
183. Josef Malina Krupka 317,6 13,6 24.07.20 16:52
184. Jan Platoš Žulová 317,6 13,6 20.08.20 10:15
185. Kristýna Šrédlová Žebrák 317,8 13,8 24.07.20 21:56
186. Martin Kosíř Bzenec 317,9 13,9 09.05.20 19:45
187. Petra Rožková Říčany 318,0 14 26.03.20 08:14
188. Kateřina Dvořáková Praha 318,0 14 04.05.20 07:37
189. Lukáš Sajdl Pardubice 318,0 14 28.06.20 13:08
190. Radek Muczka Kravaře 318,0 14 22.07.20 21:14
191. Jiří Rajský Plzeň 318,0 14 27.08.20 19:10
192. Daniel Valenta Ústí nad Orlicí 289,9 14,1 26.06.20 11:44
193. Filip Pecha Prostějov 318,2 14,2 20.07.20 13:07
194. Daniil Afanasyev Praha 318,3 14,3 10.04.20 21:45
195. Libor Kubín Praha 318,4 14,4 31.08.20 22:48
196. Pavel Polcr Olomouc 289,5 14,5 17.04.20 22:51
197. Gabriela Hebká Králův Dvůr 318,5 14,5 01.06.20 10:42
198. Peter Nesnadný Borský Mikuláš 318,5 14,5 25.08.20 23:11
199. Petr Jurča Praha 318,6 14,6 21.05.20 10:32
200. Pavel Baťka Vracov 318,7 14,7 13.05.20 20:06
201. Milan Bednář Uničov 289,3 14,7 31.05.20 10:55
202. František Rychnovský Pardubice 289,3 14,7 14.08.20 16:04
203. Rostislav Šípek Sedlice 289,0 15 13.04.20 15:22
204. Josef Dohnal Bystřany 289,0 15 06.05.20 11:17
205. Martin Kotouč Plzeň 319,0 15 19.05.20 06:59
206. Ondřej Lovíšek Benešov 319,0 15 21.06.20 17:00
207. Jan Hrubý Dobřichovice 319,0 15 02.07.20 10:15
208. Marek Machač Brno 319,0 15 11.08.20 14:42
209. Tomáš Strejček Praha 5 319,0 15 26.08.20 09:02
210. Matouš Rýdel Mořkov 289,0 15 28.08.20 21:02
211. Robin Staněk Kolín 319,2 15,2 25.03.20 15:16
212. Martin Mrštík Ústí nad Labem 319,3 15,3 02.04.20 11:28
213. Jana Koptíková Blatnice 319,3 15,3 27.04.20 08:16
214. Radek Zázvůrek Sadská 319,4 15,4 15.06.20 14:52
215. Tomáš Popek Praha 319,5 15,5 27.07.20 12:22
216. Romana Zahradníková Rýmařov 319,6 15,6 29.07.20 07:59
217. Ondřej Huňka Biskupice u Luhačovic 319,7 15,7 11.07.20 13:18
218. Radovan Bittner Senkvice 319,8 15,8 22.04.20 22:22
219. Jindřich Šroba Praha 1 320,0 16 04.03.20 16:08
220. Martin Hajný Staré Město Praha 1 320,0 16 30.03.20 06:24
221. Filip Janda Kroměříž 320,0 16 18.05.20 07:56
222. Petr Lazor Milevsko 320,0 16 09.06.20 10:12

ℹ️ Každý mohl v soutěži vyhrát jen 1x

Jedna soutěž je za námi a můžeme pomalu připravovat další.