Kariéra: Správce hardware a sítě

[gtranslate]

Do našeho týmu hledáme zkušeného správce hardware – serverů, síťových prvků, storage a další. V popisu práce výběr a nákup hardware, testování, montáže, opravy, rozvoj infrastruktury.

POZOR! Tato pozice je dočasně nedostupná vzhledem k naplněným kapacitám. Máte-li o tuto pozici velký zájem, můžete nás kontaktovat a blíže se informovat.

Hledáme zkušeného správce hardware pro vývoj a údržbu technologií a infrastruktury námi připravovaného datového centra WEDOS.

Náplň práce

  • účast na výběru a nákupu hardware
  • testování hardware
  • montáž hardware, základní instalace serverů, síťových prvků, storage a dalších zařízení
  • evidence hardware
  • řešení technických problémů
  • spolupráce s programátory a dalšími techniky
  • účast na údržbě IP sítě (zejména fyzická část)
  • účast na vývoji a údržbě dalších částí infrastruktury datacentra (klimatizace, zálohované napájení, přístupové a dohledové systémy, monitoring)
  • příležitostně údržba pracovních stanic a dalších zařízení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • výborná znalost počítačového hardware
  • základní znalosti OS Linux a Windows Server
  • základní znalosti programování (např. bash, PHP, Java)
  • znalost sítí (TCP/IP)
  • velkou chuť do práce, obětavost
  • aktivní přístup, iniciativu
  • práci na plný pracovní úvazek (práci není možné vykonávat externě ani částečně)

Výhodou

  • VŠ v oboru IT
  • zkušenosti s IPv6
  • pokročilé znalosti Windows Server
  • pokročilé znalosti Linuxu
  • pokročilé znalosti IP sítí – routery, routování a protokoly (BGP, OSPF), SAN, NAS, VPN

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení a odměny dle vykonané práce
  • práce v mladém kolektivu

Prostory naší společnosti se nachází v centru Hluboké nad Vltavou. Autobusové spojení z Českých Budějovic a Týna nad Vltavou.

V případě zájmu využijte kontaktní formulář, k němuž přiložte váš strukturovaný životopis.