Kariéra: Programátor – PHP+MySQL

[gtranslate]

Do našeho týmu hledáme programátory pro vývoj našich internetových projektů a interních informačních systémů. Naše informační systémy vyvíjíme zejména s použitím jazyka PHP a databázového systému MySQL. Práce v Hluboké nad Vltavou u Českých Budějovic.

V souvislosti s výstavbou datacentra a jeho následným provozem náš čeká mnoho a mnoho proprogramovaných dní i nocí. Musíme připravit WWW prezentaci služeb, objednávkové formuláře, evidenci objednávek, automatizaci procesů, zákaznické rozhraní atd.

Naše informační systémy vyvíjíme zejména s použitím jazyka PHP a databázového systému MySQL. Není však na škodu, kdyby případný zájemce také věděl něco více o serverech a operačních systémech, protože to není jen o samotném programování, ale také o instalaci, konfiguraci a údržbě vyvinutých aplikacích na serverech.

Náplň práce

  • vývoj webových aplikací
  • vývoj interních informačních systémů
  • práce v týmu s programátory a grafiky
  • příležitostně správa sítě, serverů Windows a Linux a pracovních stanic

Požadujeme

  • velmi dobrá znalost PHP5 (včetně OOP) a SQL (MySQL)
  • velmi dobrá znalost (X)HTML a CSS
  • znalost technologií JavaScript, AJAX
  • znalost operačního systému Linux
  • praxe ve vývoji WWW stránek a aplikací alespoň 3 roky
  • analytické schopnosti
  • znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace
  • samostatnost
  • velkou chuť do práce, obětavost
  • aktivní přístup a ochotu učit se
  • práci na plný pracovní úvazek

Upřednostňujeme

  • znalost práce se Subversion
  • znalost administrace UNIX/Linux serverů
  • znalost administrace Windows 2003 serverů
  • znalost počítačových sítí a TCP/IP protokolů

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení a odměny dle vykonané práce
  • dovolená až 6 týdnů
  • příspěvky na stravování
  • práce v mladém kolektivu

Prostory naší společnosti se nachází v centru Hluboké nad Vltavou. Autobusové spojení z Českých Budějovic a Týna nad Vltavou.

V případě zájmu využijte kontaktní formulář, k němuž přiložte váš strukturovaný životopis.