Kariéra: Pracovník zákaznické podpory

[gtranslate]

Přijímáme další pracovníky na oddělení zákaznické podpory hostingových služeb – denní a noční směny, komunikace se zákazníky po telefonu a e-mailu, zodpovídání dotazů, řešení základních problémů.

Hledáme pracovníky pro zajištění nonstop zákaznické podpory našich hostingových služeb – domény, webhosting a serverhosting. Práce v denních i nočních směnách včetně víkendů a svátků.

Tato pozice může být samozřejmě také odrazovým můstkem pro postupné propracování se na technické pozice – správce Linux, Windows, hardware či sítí.

Volných míst: Dle kapacity
Termín nástupu: dohodou

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky po telefonu, e-mailu a dalších komunikačních kanálech
  • zodpovídání dotazů ohledně služeb
  • řešení základních technických problémů
  • pomoc zákazníkům se zřizováním hostingových služeb
  • směnný provoz – denní a noční směny včetně víkendů a svátků (12-ti hodinové směny 6:00-18:00 a 18:00-6:00)
  • spolupráce s techniky a programátory

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • základní znalosti hardware
  • základní znalosti počítačových sítí
  • obecné znalosti Internetu, webhostingu, databází, domén, DNS, IP aj. (více než na uživatelské úrovni)
  • základní znalosti programování v PHP, MySQL, HTML – nutnost orientovat se v PHP kódu a řešit základní problémy
  • základní znalosti operačního systému Linux
  • ochotu pro další vzdělávání v oboru IT, zlepšování kvalifikace
  • znalost anglického jazyka alespoň na pasivní úrovni
  • komukativnost
  • trestní bezúhonnost
  • velkou chuť do práce, obětavost
  • aktivní přístup, iniciativu

Výhodou

  • pokročilá znalost programování (např. bash, PHP, Java, SQL)
  • znalost některých CMS systémů v PHP – např. Drupal, WordPress, Joomla, PrestaShop apod.
  • pokročilá znalost administrace OS Linux a Windows Server
  • pokročilá znalost počítačových sítí
  • aktivní znalost anglického jazyka či dalších jiných jazyků

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení a odměny dle vykonané práce
  • práce v mladém kolektivu

Prostory naší společnosti se nachází v centru Hluboké nad Vltavou. Autobusové spojení z Českých Budějovic a Týna nad Vltavou.

V případě zájmu využijte kontaktní formulář, k němuž přiložte váš strukturovaný životopis.